BOXER DEUTSCH ALGAR

Chovateľská stanica plemena Nemecký Boxer

NAŠA RODINA

BOXER DEUTSCH ALGAR

Chovateľská stanica plemena Nemecký Boxer

NAŠA RODINA

NAŠA RODINA

Ľudskú časť našej rodiny tvorím ja, môj manžel Branko a naše deti – syn Branko a dcéra Lenka. Keďže ma manžel spoznal len ako milovníčku psov, nie ako majiteľku a chovateľku a prvých 13 rokov manželstva sme žili bez psov, len s nejakými tými zvieratkami (postupne rybičky, škrečky…), veľmi si žim toho, že manžel súhlasil s mojou myšlienkou zaobstarať si šteniatko boxera a neskôr začať sa venovať chovu tohto nádherného plemena.

Nemecký boxer je mojou láskou už odmalička, vlastne bol mojím snom a túžbou od momentu, kedy som prvý krát v živote tohto nádherného psa videla. Sny a túžby sa mi splnili v momente, keď sme si domov priviezli našu prvú sučku DEUTSCH Mir-Fiš. Neskôr k nej pribudla ďalšia členka rodiny NITIKA Fender Edda a moja radosť bola dvojnásobná. Postupne sa naša rodina rozrástla o výnimočného psa BARACHIEL FLOYD Fender Edda (stále hovorím, že je to môj osudový pes) a sučky DAISY PRINZESSIN Deutsch Algar, FALLORA PRINZESSIN Deutsch Algar a KALLA PRINZESSIN Deutsch Algar. Psov si manžel veľmi obľúbil a musím povedať, že aj oni jeho. Rešpektujú ho ako člena rodiny, aj keď vodcom svorky som ja :).

Spolu s manželom vychovávame dve deti – nášho syna Branka a dcéru Lenku. Ak môžem niekomu poradiť plemeno vhodné k deťom, tak je to jednoznačne boxer. Deti mi so psami veľmi pomáhajú a Lenka po mne zdedila i záľubu vo vystavovaní a výcviku tohto krásneho a učenlivého plemena. Takisto sa zaujíma o chovateľskú činnosť a začala dokonca študovať na Strednej odbornej škole veterinárnej v Nitre.

Copyright © 2022 Site proudly powered by WordPress

English EN German DE Slovak SK