SHOWS

DEUTSCH Mir-Fiš:

DÁTUM VÝSTAVA TRIEDA OCENENIE ROZHODCA
14.6.2014 Klubová výstava Poľný Kesov  Mladší dorast/Minnor Puppy  VN3 RNDr. Marie Muellerová (CZ)
15.6.2014    Stredoeurópska výstava boxerov – CEBS Mladší dorast/Minnor Puppy VN2 Viktoria Pogodina (UA)
6.9.2014    Výročná výstava Bojnice Dorast/Puppy VN3 Jozef Šuster (SK)
7.9.2014  
 
Winner Show Bojnice Dorast/Puppy VN2 Sergej Vanža (SK)
10.1.2015 Duocacib Wintershow Nitra Trieda mladých V2 Ľubomír Perniš (SK)
11.1.2015 Duocacib Wintershow Nitra  Trieda mladých V2 Sergej Vanža (SK)
9.5. 2015 CAC/CACIB Lučenec Trieda mladých V1, CAJC Jozef Šuster (SK)
7.6.2015 MVP – Derby Winner Show Nitra Trieda mladých V1, CAJC Jozef Šuster (SK)
13.6.2015 BOXER CLUB SHOW Trieda stredná V1, CAC , ČKŠ MVDr. Miroslav Fišman (SK)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy mladých

4.7.2015 NVP Veľká Ida Trieda mladých V2 Květa Žídková
5.7.2015 MVP Veľká Ida Trieda otvorená V1, CAC   Sergej Vanža(SK)
 
16.8.2015
   
  
Oblastná výstava Vrbové Trieda stredná V1, VT Jaroslav Matyáš
5.9.2015 Výročná výstava Bojnice Trieda otvorená V3 Ing. Radim Fiala (CZ)
6.9.2015 Winner Show „VA“ Bojnice Trieda otvorená V1/12, ČKŠ Ľubomír Perniš (SK)
28.11.2015 IDS Winter Show Nitra Trieda otvorená V1, CAC  Mica Mladenovic (SRB)
16.1.2015 CACIB Nitra Trieda stredná V2 Janka Janek (SK)
17.1.2015 CACIB Nitra Trieda stredná V1, CAC Sergej Vanža (SK)
3.9.2016 Annual Boxer Show Slovakia- Šoporňa Trieda otvorená V2, res. CAC Vladimír Javorčík (SK)
4.9.2016 "VA" Winner Show - Šoporňa Trieda otvorená V8/2 Gyorgy Glázer (HU)
5.11.2016 CACIB Bratislava Trieda otvorená V2, res. CAC Antonín Karban (CZ)
6.11.2016 CACIB Bratislava Trieda otvorená V2, res. CAC Vladimír Javorčík (SK)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy

         


 

 

NITIKA Fender Edda:

DÁTUM VÝSTAVA TRIEDA OCENENIE ROZHODCA
9.5. 2015 CAC/CACIB Lučenec Mladší dorast/Minnor Puppy VN1 Jozef Šuster (SK)
13.6. 2015 BOXER CLUB SHOW Mladší dorast/Minnor Puppy VN1 MVDr. Miroslav Fišman (SK)
4.7.2015 NVP Veľká Ida Trieda dorastu VN1 Květa Žídková
5.7.2015 MVP Veľká Ida Trieda dorastu VN1 , BIS PUPPY Female Sergej Vanža (BIS Jaroslav Matyáš)
16.8.2015 Oblastná výstava Vrbové Trieda dorastu VN1 Jaroslav Matyáš
22.8.2015 MVP Bratislava Trieda dorastu VN1 Jaroslav Matyáš

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy šteniat

5.9.2015 Výročná výstava Bojnice Trieda dorastu VN4  Ing. Radim Fiala (CZ)
6.9.2015 Winner Show „VA“ Bojnice Trieda dorastu VN2 Ľubomír Perniš (SK)
17.10.2015 Výročná výstava boxerov Praha Trieda mladých V3 Sergej Vanža (SK)
18.10.2015 Stredoeurópska výstav boxerov – CEBS Trieda mladých V2, Centraleuropean Junior Vice-Winner Sergej Vanža (SK)
28.11.2015 IDS Winter Show Nitra Trieda mladých V1, CAJC Mica Mladenovic (SRB)
16.1.2016 CACIB Nitra Trieda mladých V1, CAJC Janka Janek (SK)
17.1.2016 CACIB Nitra Trieda mladých V2 Sergej Vanža (SK)
7.5.2016 CAC Lučenec Trieda stredná V1, CAC, Víťazka Slovenska Vladimír Javorčík (SK)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy mladých

8.5.2016 CACIB Lučenec Trieda stredná V1, CAC, CACIB Tamás Radványi (HU)
21.5.2016 ATIBOX 2016 Rogla, Slovinsko Trieda mladých excellent /42 Knut Andersen (NOR)
2.7.2016 NDS Veľká Ida Trieda otvorená V1, CAC Květa Žídková
3.7.2016 IDS Veľká Ida Trieda otvorená V2, res. CAC MVDr. Miroslav Fišman
20.8.2016 IDS Bratislava Trieda otvorená V1, CAC, res. CACIB Vanža Sergej (SK)
21.8.2016 IDS Bratislava Trieda otvorená V1, CAC, res. CACIB Jozef Šuster (SK)
3.9.2016 Annual Boxer Show Slovakia- Šoporňa Trieda stredná V3 Vladimír Javorčík (SK)
4.9.2016 "VA" Winner Show - Šoporňa Trieda stredná "VA" Winner 4/2 Gyorgy Glázer (HU)
3.12.2016 IDS Nitra Trieda otvorená V1, CAC, CACIB, BOS Bispo Pedro Ivo Santos (POR)
4.12.2016 IDS Nitra Trieda otvorená V3 Zakaria Hidajat (ID)
14.1.2017 IDS Nitra Trieda otvorená V1, CAC Jozef Šuster (SK)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy

15.1.2017 IDS Nitra Trieda otvorená V1, CAC, CACIB Imrich Sopko (SK)
9.9.2017 Jahressieger Opole, Poland Trieda šampiónov V4 Miroslav Roškota (CZ)
10.9.2017 CEBS Opole, Poland Trieda šampiónov V Pedro Bispo (P)
         

 

 

BARACHIEL FLOYD Fender Edda:

DÁTUM VÝSTAVA TRIEDA OCENENIE ROZHODCA
22.4.2017 Jahressieger Zuchtschau, Lajosmisze Mladší dorast/Minnor Puppy VN1, BEST BABY Joszef Bankuti (HU)
26.5.2017    Jahressieger Zuchtschau, Senec, SR Dorast VN4     Antonín Karban (CZ)
27.5.2017 ATIBOX World Boxer Show 201  Dorast  VN1, ATIBOX PUPPY CLASS WINNER  Andrea Csatári (RO)
2.6.2017  IDS Nitra Dorast  VN1, BIS PUPPY 3 Jaroslav Matyáš (SK)
3.6.2017  IDS Nitra Dorast  VN1, GRAND PRIX SLOVAKIA PUPPY WINNER 2017 Miroslav Václavík (CZ)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión šteniat

1.7.2017 IDS Veľká Ida Dorast  VN1 Anna Bogucka (PL)
2.7.2017 IDS Veľká Ida Dorast  VN1 Andrzej Stepiński (PL)
2.9.2017 Výročná špeciálna výstava boxerov Bojnice Mladých V2, Vicevíťaz roka mladých J. Šuster (SK)
3.9.2017

"VA" špeciálna výstava boxerov Bojnice

Mladých V1, JVA, JUNIOR WINNER       J. Suchý (CZ)
9.9.2017 Jahressieger Opole, Poland Mladých V1 Miroslav Roškota (CZ)
10.9.2017 CEBS Opole, Poland Mladých V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER, BEST JUNIOR MALE, JUNIOR BIS, BOB/BIS Tamás Radványi (HU)
Miroslav Roškota (CZ)
Sergej Vanža (SK)
16.9.2017 IDS NITRA Mladých V1, CAJC Zake Ligita, LV
17.9.2017 IDS NITRA Mladých V1, CAJC Ridarčíková Gabriela, SK
10.12.2017 IDS NITRA Mladých V1, CAJC, JUNIOR BIG Janka Janeková, SK/ Otakar Vondrouš, CZ
Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy mladých
10.2.2018 IDS NITRA Mladých V1, CAJC, BOS, JUNIOR BIG, JUNIOR BIS Sergej Vanža (SK)Leoš Jančík, CZ
11.2.2018 IDS NITRA Otvorená V1, CAC, CACIB, BOS Radoványi Tamás HU
18.2.2018 NVP BRATISLAVA Otvorená V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB Tibor Havelka (SK)
7.4.2018 IDS NITRA Mladých V1, CAJC, JUNIOR BOG, JUNIOR BIS Danijel Boros Djevi (RS), László Erdos (HU)
8.4.2018 IDS NITRA Mladých V1, CAJC, BOS, JUNIOR BOG László Erdos (HU), Vidal Montero José(ES)
28.4.2018 JAHRESSIEGER EGER, Maďarsko Mladých V1, HPJ, Annual Junior Winner, Best Junior Male Arne Johan Haugen (NO)
12.5.2018 IDS LUČENEC Stredná V1, CAC, Rec. CACIB Miroslav Václavík (CZ)
13.5.2018 IDS LUČENEC Stredná V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3 Korózs András (HU), Harris Brian (NZ)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy

8.6.2018 IDS NITRA Otvorená V1, CAC, CACIB, BOB Jaroslav Matyáš (SK)
9.6.2018 IDS NITRA Stredná V1, CAC, CACIB, BOB, Grand Prix Slovakia Winner 2018, BIG2 Radim Fiala (CZ), Jaroslav Matyáš (SK)
7.7.2018 IDS VEĽKÁ IDA Stredná V1, CAC, CACIB, BOB Jaroslav Matyáš (SK)
8.7.2018 IDS VEĽKÁ IDA Stredná V1, CAC, CACIB, BOB, BOG3 Peter Firič (RS)
18.8.2018 IDS BRATISLAVA Stredná V1, CAC, CACIB, BOS Csaba Pettkó (H)
19.8.2018 IDS BRATISLAVA Stredná V1, CAC, CACIB, BOS Peter Firič (RS)
25.8.2018 Výročná výstava boxerov Malý Lapáš Stredná V1, CAC, CC, Víťaz roka, BOS  József Bánkúti (H), MVDr. Miroslav Fišman (SK)
8.9.2018 Jahressieger Otěšice, Česká republika Stredná V1, CAC   Zdzislaw Wajman (PL)
9.9.2018 CEBS Otěšice Stredná V1, CAC, CENTRALEUROPEAN WINNER György Glázer (H)
27.10.2018 IDS Bratislava Stredná V1, CAC, CACIB, BOB Milan Bíros (SK)
28.10.2018 IDS Bratislava Stredná V1, CAC, CACIB, BOB, BOG2 Miroslav Václavík (CZ), Gabriela Ridarčíková (SK)
9.12.2018 IDS Nitra Otvorená V1, CAC Antonín Karban (CZ)
         

 

 

DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR:

DÁTUM VÝSTAVA TRIEDA OCENENIE ROZHODCA
12.5.2018 IDS LUČENEC Mladší dorast/Minnor Puppy VN1 Miroslav Václavík (CZ)
13.5.2018 IDS LUČENEC Mladší dorast/Minnor Puppy VN1 Korózs András (HU),
19.5.2018 Klubová výstava Tlmače Mladší dorast/Minnor Puppy VN1, BEST BABY Zdzislaw Wajman (PL)
8.6.2018 IDS NITRA Mladší dorast/Minnor Puppy VN1 Jaroslav Matyáš (SK)
9.6.2018 IDS NITRA Mladší dorast/Minnor Puppy VN1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner Radim Fiala (SK)
Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión šteniat
25.8.2018 Výročná výstava boxerov Malý Lapáš Dorast/Puppy VN1, BEST PUPPY MVDr. Miroslav Fišman (SK)
8.9.2018 Jahressieger Otěšice, Česká republika Dorast/Puppy VN1  Maria Müllerová (CZ)
9.9.2018 CEBS Otěšice Dorast/Puppy VN1 Miroslav Auterský (CZ)
27.10.2018 IDS Bratislava Mladých V1, CAJC Milan Bíros (SK)
28.10.2018 IDS Bratislava Mladých V1, CAJC, JUNIOR BOB Miroslav Václavík (CZ)
8.12.2018 IDS Nitra Mladých V1, CAJC Dominika Šusterová (SK)

Splnené podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy mladých

9.12.2018 IDS Nitra Mladých V1, CAJC, BOS Antonín Karban (CZ)